OMP Consulting

Wykorzystanie technologii w łańcuchach dostaw staje się coraz ważniejsze, ponieważ otoczenie biznesowe jest w coraz większym stopniu zdigitalizowane, a dodatkowo musi się zmagać z wieloma wyzwaniami i zakłóceniami operacyjnymi. Korzystanie z narzędzi cyfrowych pomaga obniżyć koszty, zwiększyć wydajność, wzmocnić odporność na zakłócenia i zarządzać ryzykiem.

OMP jest liderem rynku w opracowywaniu cyfrowych rozwiązań do planowania łańcucha dostaw. Kolejny rok z rzędu rozwiązanie firmy OMP zostało uznane za lidera w swojej klasie w raporcie Magic Quadrant™ for Supply Chain Planning Solutions firmy Gartner®.

Jako partner firmy OMP pomagamy klientom wdrożyć system OMP i wykorzystać go w najlepszy możliwy sposób.

OMP Consulting
Usługi Wdrożeniowe

Żadne wdrożenie nie może zakończyć się sukcesem bez zespołu ekspertów znających tajniki oprogramowania oraz specyfikę branży klienta. Konsultanci R&S Group wnoszą bogate doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań do planowania łańcucha dostaw w wielu branżach. Nasza współpraca z firmą OMP koncentruje się na dostarczaniu projektów wdrożeniowych.

Postępujemy zgodnie ze sprawdzoną metodologią wdrażania firmy OMP, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i płynny start operacyjny przy maksymalnych korzyściach i minimalnym ryzyku.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu OMP

OMP Consulting
Wsparcie i Zarządzanie Aplikacjami OMP

Podróż z systemem rozpoczyna się dopiero w momencie wdrożenia oprogramowania. Nasz zespół OMP oferuje pełne wsparcie przez cały cykl życia produktu od pierwszego dnia po uruchomieniu.

1) Wsparcie Funkcjonalne - wykorzystujemy naszą wiedzę funkcjonalną i branżową, aby zapewnić bieżący suport operacyjny po wdrożeniu. Obejmuje on między innymi: optymalizację zaimplementowanych funkcjonalności, (re)konfigurację funkcjonalności systemu, wsparcie użytkowników, szkolenia, wsparcie funkcjonalne podczas aktualizacji systemów.

2) Wsparcie Techniczne - zapewnia bieżące monitorowanie systemu, rozszerzenia, integrację, migracje danych, wsparcie techniczne przy aktualizacjach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z opisem naszego podejścia do usług w modelu Managed Service

Poznaj rozwiązania OMP
Projektowanie sieci

Zoptymalizuj swój złożony, wielopoziomowy łańcuch dostaw; oceń konsekwencje znaczących lub regularnych zmian w ich łańcuchach dostaw, modeluj swoje strategiczne kapitałochłonne zasoby.

Zarządzanie popytem

Zarządzaj popytem w perspektywie krótko- i długoterminowej dla różnych segmentów swojego portfela produktów, stosując najlepiej dopasowane techniki prognozowania w spójny sposób na różnych poziomach agregacji i pomiędzy różnymi grupami użytkowników

S&OP

Buduj konsensus w całej firmie dzięki wspólnemu zarządzaniu scenariuszami i planowaniu typu „what-if”, bierz pod uwagę krytyczne zasoby i ograniczenia, wykorzystaj model do rozwiązywania problemów związanych z łańcuchem dostaw, zapewnij bezproblemową integrację między S&OP a planowaniem operacyjnym.

Planowanie operacyjne

Generuj zintegrowane i wykonalne plany dostaw, wymagane poziomy zapasu, plany produkcji i dystrybucji za pomocą inteligentnych narzędzi planistycznych, korzystaj z pełnej widoczności łańcucha dostaw, identyfikuj wyjątkowe sytuacje i koncentruj się na zadaniach o wartości dodanej

Zarządzanie danymi i integracja

Bezbłędna integracja ze wszystkimi typami systemów korporacyjnych, innymi systemami biznesowymi, repozytoriami danych i systemami raportowymi. 'OMP Integrator for SAP' to gotowe rozwiązanie zapewniające bezproblemową dwukierunkową integrację z jednym lub większą liczbą systemów SAP S/4Hana lub ECC.

Narzędzia specjalistyczne

Narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, nauce o danych, głębokim uczeniu się i funkcjach kognitywnych rozwiązują wyzwania o znaczeniu krytycznym dla biznesu, aby plany były jeszcze inteligentniejsze. Przykłady to: 'Collaboration and Simulation, 360° Control: Analytics and Response, Allocation&Promising, MEIO (Multi-Echelon Inventory Optimization), Solvers and AI/ML.

Chmura

korzystaj ze skalowalności, i dostępności SaaS (oprogramowanie jako usługa).


Sprawdź jak R&S Group odpowiada na wyzwania planistyczne wybranych branż

Dowiedz się więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.