SAP Consulting

  • Jak mogę usprawnić wsparcie systemowe w zarządzaniu łańcuchem dostaw?
  • Jak mogę lepiej wykorzystać moje aplikacje SAP APO/IBP/S4 HANA PPDS?
  • Jak znaleźć doświadczonego i niezawodnego partnera wdrożeniowego, który rozumie specyficzne wymagania mojej branży?
  • Kto może mi pomóc efektywnie zarządzać moimi systemami SAP Supply Chain, szybko i skutecznie rozwiązywać incydenty i wspierać moich użytkowników biznesowych?
  • Jakie są najlepsze opcje rozszerzenia standardowych funkcjonalności, aby jeszcze lepiej wspierać mój proces?

Eksperci R&S Group mogą udzielić odpowiedzi na wszystkie te pytania, a także dostarczą dodatkowych informacji.

Od 2007 roku z sukcesem realizujemy projekty wdrożeniowe SAP pod szyldem R&S Group. Wcześniej nasi eksperci zdobywali doświadczenie bezpośrednio w firmie SAP oraz w uznanych międzynarodowych firmach konsultingowych.

Jako zaufany doradca zbudowaliśmy długoterminowe relacje z naszymi klientami. Jesteśmy członkiem programu PartnerEdge od 2011 roku.

sap-1
SAP Consulting
Usługi Wdrożeniowe

Nasi konsultanci wdrażają SAP Advanced Planner i Optimizer praktycznie od początków istnienia SAP APO. Wraz z naszymi klientami naturalnie ewoluowaliśmy i obecnie większość naszej działalności związana jest z SAP IBP i S4 HANA PPDS. Oprócz wiedzy produktowej i procesowej nasi konsultanci posiadają doskonałe umiejętności zarządzania projektami oraz zdolności komunikacyjne. 

W zależności od konkretnych wymagań projektu/procesu lub standardów klienta jesteśmy elastyczni w kwestii prowadzenia projektów z wykorzystaniem tradycyjnych metodologii 'Waterfall' lub 'Agile' w połączeniu z Accelerated SAP i SAP Best Practices.

Poznaj zalety wdrożenia SAP Supply Chain Solution razem z R&S Group

SAP Consulting
Wsparcie i Zarządzanie Aplikacjami SAP

Wsparcie aplikacji SAP obejmuje udzielanie pomocy użytkownikom końcowym, rozwiązywanie problemów technicznych oraz zapewnianie sprawnego i wydajnego działania oprogramowania.

Aplikacje SAP Supply Chain można zainstalować lokalnie ('on-premise') lub w chmurze ('cloud'). Oprogramowanie zainstalowane lokalnie zazwyczaj wymaga większego zaangażowania ze strony organizacji, ponieważ jest ona odpowiedzialna za utrzymanie sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie nimi. Z drugiej strony oprogramowanie oparte na chmurze wymaga mniej zaangażowania ze strony organizacji, ponieważ to dostawca jest odpowiedzialny za utrzymanie sprzętu i oprogramowania.

Kompetentne i skuteczne wsparcie użytkowników oraz monitorowanie funkcjonalne i techniczne systemu planistycznego jest równie istotne zarówno w przypadku rozwiązań 'on-premise', jak i 'cloud'.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z opisem naszego podejścia do usług w modelu Managed Service.

img
Zalety wdrożenia rozwiązań
SAP Supply Chain
Większa precyzja planowania i harmonogramowania

SAP IBP zapewnia dane i analizy w czasie rzeczywistym, które pomagają organizacjom podejmować lepsze decyzje, co prowadzi do zwiększenia dokładności planowania.

Lepsza współpraca

SAP IBP umożliwia współpracę między zespołami i funkcjami, poprawiając komunikację i koordynację w całym łańcuchu dostaw.

Większa elastyczność

Dzięki SAP IBP organizacje mogą dostosowywać swoje procesy planowania w czasie rzeczywistym, aby reagować na zmiany popytu lub podaży.

Niższe koszty zapasów

Optymalizując poziomy zapasów, SAP IBP może pomóc organizacjom w obniżeniu kosztów utrzymywania zapasów i poprawie przepływu środków pieniężnych.

Krótszy czas wprowadzania na rynek

SAP IBP pomaga organizacjom podejmować szybsze decyzje i szybciej reagować na zmiany popytu, co prowadzi do szybszego wprowadzania nowych produktów na rynek.

Zwiększona rentowność

Poprawiając dokładność planowania i redukując koszty, SAP IBP może pomóc organizacjom zwiększyć rentowność i osiągnąć cele biznesowe.


Sprawdź jak R&S Group odpowiada na wyzwania planistyczne wybranych branż

Dowiedz się więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.