Back to offers

Młodszy Konsultant SAP IBP

Opis stanowiska

Obecnie do naszego Zespołu Konsultantów poszukujemy utalentowanych, chętnych do nauki, komunikatywnych, otwartych pracowników/ współpracowników, którzy chcieliby rozpocząć karierę jako Młodszy Konsultant IBP

  • Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku uczelni technicznej lub uniwersytetu o kierunku logistyka, informatyka, ekonometria lub jesteś absolwentem z rocznym lub dwuletnim doświadczeniem zawodowym
  • Pasjonuje Ciebie tematyka zarządzania łańcuchem dostaw, prognozowania popytu, wsparcia procesu planowania produkcji i widzisz w niej potencjał dla siebie na przyszłość
  • Chciałbyś uczestniczyć we wdrożeniach i  sprawdzić w jaki sposób IT może dodać wartość do procesów łańcucha dostaw z wykorzystaniem narzędzi SAP IBP
  • Masz teoretyczne podstawy, wiedzę na temat łańcucha dostaw i produkcji i chcesz poszerzyć tę wiedzę na bardziej praktycznym poziomie,
    jesteś zmotywowany do podejmowania nowych wyzwań
  • Deklarujesz gotowość do pracy w elastycznym systemie pracy (praca zdalna/ w siedzibie firmy/ w siedzibach klientów firmy)

To możesz stać się Młodszym Konsultantem IBP, którego szukamy i dołączyć do naszego zespołu!

Kluczowe obowiązki
  • Wdrażanie systemu w obszarach SAP IBP (Demand, S&OP, Inventory, Control Tower, Supply & Response, DDMRP)
  • Opracowanie koncepcji działania systemu w oparciu o praktyki biznesowe dla klientów w zakresie planowania łańcucha dostaw
  • Dostosowanie i konfiguracja systemu do potrzeb klienta
  • Wsparcie w pisaniu specyfikacji rozszerzeń do standardu systemu
  • Testowanie działania wdrażanego systemu
  • Wsparcie Klienta podczas wdrożenia i uruchomienia systemu
  • Szkolenie zespołu Klienta z zakresu SCM
Kompetencje i umiejętności
  • Wykształcenie w kierunku technicznym lub ekonomicznym
  • Dobra znajomość Excel i dodatków VBA
  • Doświadczenia w jednej z poszukiwanych kompetencji
    • Prognozowanie (metody statystyczne)
    • Znajomość narzędzi ETL
    • Podstawowa znajomość technologii internetowych np. JavaScript
  • Umiejętność komunikowania pomysłów w przekonujący i odpowiedni sposób
  • Kreatywność, chęć uczenia się i samodzielność w pracy
  • Obowiązkowa umiejętność komunikacji w języku angielskim
  • Doświadczenie w pracy z innymi systemami o podobnym obszarze działania
Nasza oferta
  • Oferujemy pracę w doświadczonym Zespole zajmującym się implementacją IBP w Polsce
  • Udział w projektach w zakresie IBP / SCM
  • Dostęp do szkoleń i wewnętrznej bazy wiedzy
  • Ścieżkę rozwoju produktową popartą egzaminami certyfikacyjnymi uznawanymi na całym świecie
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej lub w siedzibie firmy / w siedzibie klienta dla którego prowadzimy wdrożenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny